FORD Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
5W-30 Formula F
Nr artykułuOIL-187
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Oleje silnikowe marki Ford - doskonały produkt dedykowany

 

Seria olejów silnikowych Ford została precyzyjnie przygotowana dla tych użytkowników dróg, którzy przemierzają je którymś z bolidów marki Ford. Trudno spodziewać się lepszych rezultatów użytkowania produktów, niż w przypadku oleju dedykowanego konkretnej marce. Oleje, które można tu znaleźć cechują się poszerzoną funkcjonalnością, co sprawia, że silnik pracuje lepiej i dłużej. Dodawane do olejów komponenty poprawiają wiele istotnych elementów pracy silnika. W rezultacie oleje silnikowe z przeznaczeniem do użytkowania w pojazdach Forda skutecznie obniżają tarcia, do których stale dochodzi w silniku, wpływają na zmniejszenie ilości zużywanego paliwa, a także skuteczniej oczyszczają silnik z nagarów i innych zanieczyszczeń, co przyczynia się do jego kompleksowej ochrony. Bardzo ważnym elementem jest również to, że olej nie obciąża zanadto silnika wykonującego pracę, a to ma szczególne znaczenie w początkowej fazie pracy motoru.

 

Olej silnikowy, który tworzy się z myślą o przyszłości

 

Znakomite parametry techniczne to bez wątpienia ważny element wpływający na wybór oleju silnikowego. Nie jest jednak ostatecznym. Zasadnicze znaczenie dla jakości produktu ma również środowisko, w jakim jest on wytwarzany. Przedsiębiorstwo produkujące wspomniany środek smarny nie pozostawiają bowiem sprawy przypadkowi. Stawiają przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu produkty opatrzone marką Ford, są niezawodne i gwarantują możliwość wieloletniego użytkowania silnika.

 

Oleje silnikowe dla wymagających dostępne w naszym sklepie internetowym

 

Seria olejów silnikowych Ford to wysokiej jakości produkty opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach pojazdów. Zaopatrzone w doskonale opracowane zestawy dodatków uszlachetniających sprawiają, że nasze samochody jeżdżą szybciej, dłużej, dalej. Z łatwością możesz je kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.