ELF 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Evolution 900 SXR 5W-40
Nr artykułuOIL-460-5654
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Evolution 900 NF 5W-40
Nr artykułuOIL-461-1634
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Uniwersalny – czasem po prostu znaczy lepszy

Czy można stworzyć olej doskonały dla wielu rodzajów silnika, skoro każdy z nich charakteryzuje się odmiennymi parametrami i preferencjami? Wielu użytkowników zakłada, że kiedy tworzy się produkty uniwersalne, musi ucierpieć jakość ich wykonania, że nie można ich dopasować do silnika tak dobrze, jak w przypadku olejów dedykowanych odpowiedniej marce, czy nawet modelowi pojazdu. Nie jest to jednak w pełni zgodne z prawdą. Doświadczenie pokazuje, że można stworzyć uniwersalny produkt, który zaspokoi najbardziej zróżnicowane potrzeby, bez konieczności obniżania jego jakości. Świadczy o tym olej silnikowy Elf 5W-40, który choć nadaje się do wielu rodzajów silników samochodowych, zachowuje przy tym swoją doskonałą jakość.

Wszechstronne zastosowanie olejów silnikowych z grupy Elf 5W-40

Kiedy mówimy o uniwersalności produktów, warto przyjrzeć się wykonanemu na bazie nowoczesnych technologii olejowi silnikowemu Elf 5W-40. Znajduje on zastosowanie w wielu rodzajach silników samochodowych. Na czym polega jego uniwersalność?

  • Ten nowoczesny olej stworzono w technologii w pełni syntetycznej
  • Jest kompatybilny we współpracy z silnikami napędzanymi benzyną
  • Doskonale nadaje się do wysokoprężnych silników Diesla
. To jednak nie wszystko. Olej ten stosować można w silnikach samochodów osobowych i dostawczych, poruszających się w ruchu miejskim, ale również na autostradach. Doskonale sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Tak więc w przypadku olejów silnikowych z grupy Elf 5W-40 możemy się przekonać, że uniwersalny czasem znaczy lepszy.

Oleje silnikowe marki Elf – w zasięgu Twojej ręki

Oleje silnikowe z grupy Elf 5W-40 stosowane są przez użytkowników pojazdów mechanicznych na całym świecie. Możesz je zamawiać w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.