ELF 5W-30 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

3 produtky
EVOLUTION SXR 5W-30
Nr artykułuOIL-6-1209
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Evolution Full-Tech FE 5W-30
Nr artykułuOIL-458-2239
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30
Nr artykułuOIL-1959-5163
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Wybierz skuteczną ochronę układu silnikowego

Dla pojazdów benzynowych i silników wysokoprężnych możesz wybrać taki olej silnikowy, który pozwoli na uzyskanie dobrych osiągów przy jednoczesnej oszczędności paliwa. Elf 5W-30 to wysokogatunkowa zawiesina przeznaczona do użytku w samochodach osobowych np. w Renault, API, ACEA czy w Fordzie. Olej typu Evolution wspomaga pracę silnika, a dzięki wydajnemu smarowaniu chroni przed tarciem i uszkodzeniem poszczególnych elementów mechanicznych. Ten całoroczny syntetyk skutecznie smaruje obwód silnika przy rozruchu "na zimno", a filtr ochronny przeciwdziała nadmiernemu nagrzaniu się części podczas pracy w wyższych temperaturach i dodatkowo zapobiega korozji.

Jakie są właściwości tego nowoczesnego oleju syntetycznego?

Poza tym, że zapewnia on ochronę przed rdzewieniem i optymalne smarowanie, spełnia też kilka specyficznych funkcji: wpływa korzystnie na oszczędność paliwa, dodatek przeciwutleniaczy sprawia, że cechuje się dużą wydajnością, specjalna formuła pozwala zminimalizować osad i popiół. Mniejsze zanieczyszczenia i efektywna praca całej instalacji umożliwiają oszczędną i szybką podróż, dlatego Elf 5W-30 sprawdza się zarówno podczas dynamicznej jazdy, jak i w środowisku miejskim. Chroni układ silnikowy przy wysokich temperaturach, gwarantuje jego czystość i sprawne funkcjonowanie.

Ekonomiczny olej to Twoja oszczędność

W efekcie opóźnienia starzenia się samej zawiesiny, redukcji tarcia i ochrony silnika nowoczesny syntetyk przyczynia się do Twojej oszczędności. Ponadto jego unikalna formuła przeciwko nadmiernemu spalaniu benzyny to także mniejsze zużycie paliwa i tym większa oszczędność pieniędzy. Wydajne produkty olejowe do Twojego samochodu znajdziesz na Olej-silnikowy24.pl.