ELF Evolution 700 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Evolution 700 STI 10W-40
Nr artykułuOIL-601
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40
Nr artykułuOIL-602-2249
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Wysokogatunkowe oleje do różnych typów silników

W dobie nowoczesnych rozwiązań technologicznych wytwarzane są półsyntetyki, które doskonale nadają się do długotrwałej eksploatacji zarówno w silnikach benzynowych, jak i Diesla. Opracowany przez inżynierów Elf Evolution 700 chroni układ silnikowy wysokoprężny, wielozaworowy, Turbo Diesel, wolnossący czy też wyposażony w katalizator. Opracowana z dbałością o działanie ochronne formuła zawiesiny jest wielofunkcyjna, pozwala bowiem na zwiększenie osiągów, odciążenie silnika podczas rozruchu, lekką pracę poszczególnych tłoków i elementów w trakcie jazdy, a zarazem działa antykorozyjnie i zmniejsza zużycie paliwa.

Co warto wiedzieć o działaniu półsyntetyków?

Powodują one redukcję tarcia, przez co części pracują bezawaryjnie i lekko. Drobinki zawarte w destylacie przylegają do ścianek wewnątrz silnika, aby chronić je przed zatarciem, szkodliwym działaniem wysokich temperatur i zanieczyszczeń. Zawarte w formule związki antykorozyjne i przeciwutleniające wpływają na wydłużenie żywotności silnika i oleju. Lepkość cieczy i jej parametry dostosowują się do panujących temperatur. Dzięki temu półsyntetyk pozostaje skuteczny zarówno latem, jak i zimą, można stosować go przez cały rok przy zachowaniu odpowiedniego działania ochronnego tego oleju i utrzymaniu jego właściwości smarnych. Dodatkowo w efekcie zachodzących procesów dyspersyjnych Elf Evolution 700 dba o czystość silnika. Właściciele samochodów osobowych polecają ten produkt również przy dynamicznym stylu jazdy, zwracając uwagę na jego świetną smarność i długi okres wymiany.

Wybierz oryginalne zawiesiny od producenta

Ponieważ na rynku pojawia się wiele podróbek, warto uniknąć rozczarowania i postawić na oryginalny produkt. Pomimo identycznego opakowania skład cieczy może się różnić od oryginału, stąd też najlepszym rozwiązaniem jest zakup półsyntetyku w sprawdzonym sklepie, np. przez specjalistyczny portal w tej branży Olej-silnikowy24.pl.