CASTROL Olej zamów online w korzystnej cenie

83 produtky
REACT SRF Racing
Nr artykułuOIL-308-496
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Magnatec Stop-Start 5W-30 A3/B4
Nr artykułuOIL-1826-5874
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Poznaj paletę olejów do każdego typu silnika

 

Specjalistyczne środki smarujące silnik zarówno w samochodach osobowych, dostawczych, jak i w motocyklach czy traktorach znajdziesz wśród produktów z serii Castrol. Jest to renomowana marka olejów, które zasłużyły na uznanie użytkowników dzięki wysokim właściwościom smarnym i oczyszczającym. W bogatej palecie zawiesin syntetycznych i półsyntetycznych mieszczą się m. in.:

  • oleje przekładniowe do pojazdów narażonych na duże obciążenia typu AXLE EPX 90 czy Syntrans Transaxle 75W-90
  • zawiesiny w pełni syntetyczne do silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem typu EDGE Longlife 2 0W-30
  • płyny o niskim tarciu przeznaczone do użytkowania w silnikach z DPF typu EDGE Professional OE 5W-30 lub MAGNATEC Diesel 5W-40 DPF
  • smary dedykowane do skrzyń biegów z dwoma sprzęgłami typu Transmax Dual
  • półsyntetyki przeznaczone do użytku w motocyklach sportowych typu POWER 1 4T SAE 10W-40

 

 

Formuła ochronna zapewnia długą żywotność silnika

 

Dodane do destylatu ropy naftowej związki polimerów i poliestrów tworzą barierę ochronną, przylegając do ścianek części silnikowych w trakcie rozruchu i podczas pracy całego układu. Równomierne i zarazem szybkie nasmarowanie podzespołów powoduje, że silnik nie ulega przeciążeniom, zachowuje sprawność, a wszystkie ruchome elementy pracują płynnie. Zmniejszone tarcie wpływa na polepszenie osiągów oraz zmniejszenie zużycia paliwa. Jednocześnie oleje z serii Castrol cechują się dużą wydajnością i efektywnością podczas redukcji zanieczyszczeń. Dodatki przeciw utlenianiu i starzeniu się zawiesiny wpływają na zmniejszoną eksploatację oleju, a to znaczy, że wymiana płynu będzie się odbywała rzadziej.

 

Zamów przez internet wybrany syntetyk lub półsyntetyk

 

W naszym portalu Olej-silnikowy24.pl możesz od ręki złożyć zamówienie na wybrane oleje mineralne, syntetyczne lub półsyntetyczne. Znajdziesz u nas oryginalne produkty smarne najwyższej jakości od uznanych producentów.