Castrol MAGNATEC 5W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
MAGNATEC 5W-30 C3
Nr artykułuOIL-35
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego
MAGNATEC 5W-30 A3/B4
Nr artykułuOIL-126
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego
dnia roboczego

Zwróć uwagę na normy jakości.

Wszystkie oleje z serii MAGNATEC oparte są na innowacyjnej technologii, wzbogacającej ich skład o inteligentne molekuły. Cząsteczki te, przywierają do silnika i chronią go przez cały czas. Castrol MAGNATEC 5W-30 jest nowoczesnym olejem półsyntetycznym. Można go stosować w silnikach benzynowych oraz diesla. Spełnia wymagania norm jakościowych API SN /CF, ACEA C3 i wcześniejszych. Jego stosowanie zapewnia pełną ochronę silnika od momentu uruchomienia. Jeżeli szukasz oleju półsyntetycznego ten z pewnością zasługuje na uwagę.

Doskonałe połączenie.

Oleje półsyntetyczne łączą w sobie cechy olejów mineralnych i syntetycznych. Dzięki temu można stosować je w większości nowych jak i starszych pojazdów. Zastosowanie technologii inteligentnych molekuł, oraz nowoczesnych uszlachetniaczy sprawia, że oleje tego typu chronią silnik lepiej niż oleje mineralne, nie powodują szybkiego odkładania się osadów, ale też nie stwarzają ryzyka szybkiego oderwania się nagarów, jak oleje syntetyczne. Castrol MAGNATEC 5W-30 to olej o zmiennej lepkości, który dobrze radzi sobie ze zmianami temperatury.

Inteligentne rozwiązanie dla dobra silnika.

Dla wielu właścicieli pojazdów kluczowym kryterium przy wyborze oleju jest cena. Warto pamiętać, że wlewając nieodpowiedni olej możemy uszkodzić silnik i narazić się na dużo większe koszty. Jeśli nie masz pewności jaki olej był dotychczas stosowany w Twoim samochodzie wybierz olej półsyntetyczny taki jak Castrol MAGNATEC 5W-30, upewnij się, że wybrany olej spełnia normy producenta i może być stosowany w Twoim układzie napędowym. Dzięki temu zyskasz niemal doskonałą ochronę w dobrej cenie, łatwy rozruch w każdych warunkach i przedłużysz żywotność swojego silnika. Oleje dobrej jakości w atrakcyjnych cenach znajdziesz w sklepie internetowym na stronie olej-silnikowy24.pl.