CASTROL 5W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

8 produtky
POWER 1 Scooter 4T 5W-40
Nr artykułuOIL-350-1185
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
MAGNATEC 5W-40 C3
Nr artykułuOIL-8
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
GTX 5W-40 A3/B4
Nr artykułuOIL-2024
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
GTX 5W-40 C3
Nr artykułuOIL-2385
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast

Castrol - producent olejów silnikowych doskonałej jakości

 

Castrol to marka znana na całym świecie. Oferowane produkty zawsze wyróżniają się wysoką jakością i są niezawodne. Jest to możliwe dzięki temu, że producent zawsze stawia na rozwój. Jednym z jego celów jest spełnianie szybko zmieniających się wymagań, jakie stawia nowoczesny rynek motoryzacyjny. Castrol pracuje w oparciu o badania przeprowadzane we własnych laboratoriach umiejscowionych w różnych krajach świata. Dzięki temu niezależnie od specyfikacji naszego silnika możemy być pewni, że Castrol na pewno już pracował nad odpowiednim produktem, który w pełni zaspokoi potrzeby naszej jednostki napędowej.

 

Castrol 5W-40 - oleje z dodatkami uszlachetniającymi

 

Nawet jeśli zastanawiasz się jaki olej wybrać do Twojego samochodu jedno jest pewne. Niezależnie od podanych przez producenta specyfikacji, Twoim wyborem powinien być Castrol. Wysokiej jakości oleje silnikowe z serii Castrol 5W-40 to produkty znajdujące swoje zastosowanie w wielu rodzajach silników. Można ich używać zarówno w silnikach benzynowych, jak i w wysokoprężnych jednostkach diesla. W tej grupie w zależności od wybranego oleju zastosowano różnego rodzaju dodatki uszlachetniające mające na celu podniesienie osiągów silnika, zmniejszenie produkowanych osadów, a także zwiększenie przedziału temperatur, w których olej będzie wykazywał optymalne właściwości. Jedną z wielu jego zalet jest przesunięta granica temperatury rozruchu, która sięga nawet -30 °C. Nawet siarczysty mróz nie może przeszkodzić ochronie podzespołów silnika w pierwszych minutach po jego rozruchu.

 

Castrol - oleje silnikowe szyte na miarę potrzeb

 

Zarówno oleje silnikowe z serii Castrol 5W-40 o różnym przeznaczeniu, a także inne niezbędne do poprawnego działania silnika elementy takie jak filtry oleju z łatwością możesz kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.