CASTROL 5W-20 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
MAGNATEC Professional E 5W-20
Nr artykułuOIL-1-1105
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Castrol 5W-20 - produkty do silników V8 i nie tylko

 

Dla przeciętnego użytkownika samochodu kwestia wyboru oleju nie powinna stanowić większego problemu. Jakby nie patrzeć bardzo łatwo jest wybrać olej do jednego z typowych silników, które montuje się w większości pojazdów przemierzających nasze drogi. Istnieje jednak grupa kierowców, których silniki mają odrębną specyfikację. Właśnie do tej grupy klientów skierowano produkt, jakim jest Castrol 5W-20. Olej ten skomponowano w oparciu o współpracę koncernu Castrol z właścicielami marek takich jak Jaguar i Land Rover. Efekt współpracy to olej silnikowy, który doskonale sprawdza się w jednostkach napędowych V8 z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Zastosowano tutaj odpowiednio dobraną lepkość, która wpływa na ograniczenie zużywanego paliwa. Zastosowano też dodatki pozwalające wydłużyć cykl od wymiany do wymiany.

 

Castrol 5W-20 - oleje z dodatkami uszlachetniającymi

 

Dla doświadczonego producenta praca nie kończy się na zaspokojeniu potrzeb większości klientów. Aby zyskać zadowolenie wszystkich odbiorców, musi on pracować również nad produktami stosowanymi przez mniejsze grono odbiorców. Przykładem takiego produktu jest właśnie olej silnikowy Castrol 5W-20. Tylko wtedy, gdy wszyscy klienci są zadowoleni, można mówić o sukcesie firmy. Właśnie takiego podejścia oczekujemy po koncernie prężnie działającym na rynku już od ponad 110 lat.

 

Castrol - oleje silnikowe do każdego samochodu

 

Zarówno oleje silnikowe z serii Castrol 5W-20 o różnym przeznaczeniu, a także inne niezbędne do poprawnego działania silnika elementy takie jak filtry oleju z łatwością możesz kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.