CASTROL 20W-50 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
CLASSIC 20W-50
Nr artykułuOIL-321-546
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
POWER 1 4T 20W-50
Nr artykułuOIL-229
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Castrol - producent olejów silnikowych doskonałej jakości

 

Castrol to bez wątpienia jeden z najważniejszych na świecie producentów olejów silnikowych różnego zastosowania. Co sprawia, że miliony zadowolonych klientów na całym świecie niezmiennie sięga po produkty oferowane przez Castrol? Bardzo ważnym elementem jest bogato rozwinięta sieć współpracy, jaką przedsiębiorstwo utrzymuje z liderami takimi jak Toyota, VW, Volvo, MAN czy DAF, żeby wymienić tylko niektóre. Ponad 110 lat praktyki w wytwarzaniu różnego rodzaju produktóœ smarnych sprawiło, że producent dysponuje bezcennym w tej dziedzinie doświadczeniem. To z kolei przekłada się na doskonałą jakość wytwarzanych przez niego produktów. Największą wartością, jaką koncern zdobywał przez lata funkcjonowanie na rynku jest bez wątpienia zaufanie klientów.

 

Castrol 20W-50 - oleje z komponentami uszlachetniającymi

 

Oleje silnikowe z serii Castrol 20W-50 to produkty pozwalające zadbać o szczególne wymagania różnego rodzaju silników. Można tu znaleźć między innymi oleje do silników mocnych czterosuwowych silników motocyklowych poddawanych ekstremalnym obciążeniom. Innym produktem jest klasyczny olej całoroczny zapewniający swoje doskonałe właściwości dosłownie w każdych warunkach. Aby oleje Castrol jeszcze lepiej zaspokajały wymagania silników, w których znajdują zastosowanie różnego rodzaju dodatki uszlachetniające. Pozwalają one między innymi wydłużyć cykle między wymianami oleju. Jest to możliwe, ponieważ podczas użytkowania go nie dochodzi do utleniania, które z kolei stanowi podstawową przyczynę, z powodu której olej zmienia swoją gęstość i nie zapewnia już właściwej ochrony.

 

Castrol - oleje silnikowe dostępne bez wychodzenia z domu

 

Zarówno oleje silnikowe z serii Castrol 20W-50 o różnym przeznaczeniu, a także inne niezbędne do poprawnego działania silnika elementy takie jak filtry oleju z łatwością możesz kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.