CASTROL 15W-50 Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
POWER 1 4T 15W-50
Nr artykułuOIL-12
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Ochrona motocykla w każdych warunkach.

 

Oleje silnikowe, ze względu na użytą w czasie produkcji bazę olejową i substancje uszlachetniające dzielimy na syntetyczne, mineralne i półsyntetyczne. Oleje syntetyczne uważane są za najnowocześniejsze i chętnie stosowane zwłaszcza w nowych samochodach. Oleje mineralne, oparte na ropie naftowej mają większą lepkość i powodują odkładanie się osadów, często stosowane są w starszych pojazdach. Oleje półsyntetyczne takie jak Castrol 15W-50 są pewnego rodzaju kompromisem pomiędzy syntetycznymi i mineralnymi środkami smarnymi.

 

Wysoka jakość.

 

Oleje półsyntetyczne, najprościej mówiąc, to uszlachetnione oleje mineralne. Dzięki syntetycznym dodatkom poprawiają się ich właściwości smarne, zmniejsza się ryzyko odkładania nagarów, a zwiększa zakres temperatur, w których możliwe jest ich zastosowanie. Oleje półsyntetyczne często stosowane są w pojazdach używanych, których nowi właściciele nie wiedzą jakiego oleju używano wcześniej. Zwykle są one nieco tańsze niż oleje syntetyczne, co jest dla wielu właścicieli pojazdów ważnym kryterium w czasie wyboru oleju. Castrol 15W-50 to wysokiej jakości olej półsyntetyczny, który doskonale sprawdzi się w motocyklach z silnikami czterosuwowymi.

 

Wygodne zakupy.

 

Olej Castrol 15W-50 charakteryzuje się wysoką lepkością, która umożliwia doszczelnienie silnika, sprawdzi się nawet w ekstremalnie wysokich temperaturach. Olej nie powoduje zwiększonego odkładania osadów, więc jego stosowanie jest bezpieczne i dobrze wpłynie na żywotność silnika. Warto zamówić go w sklepie internetowym i skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej. Kupując w sieci warto wybrać legalnie działający sklep, by mieć pewność, że dostaniemy oryginalne produkty najwyższej jakości. Złóż zamówienie na olej-silnikowy24.pl, wybierz produkt najlepszy dla Twojego motocykla i chroń silnik nawet podczas jazdy. Oryginalne, markowe produkty, atrakcyjne ceny i szybka wysyłka.