CASTROL 10W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
MAGNATEC 10W-40 A3/B4
Nr artykułuOIL-67-1161
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
MAGNATEC 10W-40 B4
Nr artykułuOIL-181
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Stabilna ochrona przed utlenianiem

Olej silnikowy Castrol 10W-40 jest nowoczesnym olejem silnikowym, który może być stosowany w wielu pojazdach. Jest to olej uniwersalny, który przez cały rok niezawodnie smaruje elementy silnika. Koncern ten, jako jeden z wiodących na rynku producentów wysokiej jakości olejów silnikowych, produkuje wiele różnych rodzajów olejów w klasie SAE 10W40, które mają szeroki zakres aplikacji i znajdują zastosowanie w wielu różnych modelach samochodów. Oznacza to, że z pewnością znajdziesz odpowiedni olej do swojego samochodu, który będzie niezawodnie smarował silnik w długim okresie. Wszystkie rodzaje olejów zostały uszlachetnione wysokiej jakości dodatkami, które zapewniają, że smar tylko nieznacznie się zagęszcza, nawet przy długotrwałym użytkowaniu i przy wysokich temperaturach. Ponadto oleje smarowe tej marki są dość wytrzymałe na procesy starzenia się olejów. Pod koniec okresu między wymianami oleju są one nadal prawie tak wydajne, jak pierwszego dnia. Dzięki temu można polegać na niezawodnym smarowaniu silnika olejem przez cały okres eksploatacji.

Właściwa lepkość olejów

W asortymencie Castrol 10W-40 znajduje się specjalny gatunek oleju Magnatec. Paliwooszczędny olej silnikowy z syntezą HC opiera się na specjalnych strukturach molekularnych, które również zawierają składniki dodatków uszlachetniających o właściwościach biegunowych. Powoduje to, że olej przylega do metalowych części silnika jak rodzaj namagnesowanego płynu. Dzięki dużej sile przyczepności po wyłączeniu urządzenia do części metalowych przylega duża ilość oleju silnikowego. Oznacza to, że tłoki, cylindry i inne ważne części silnika w samochodzie są optymalnie wstępnie naoliwione przed następnym uruchomieniem silnika. Gwarantuje to dobre smarowanie od pierwszego obrotu wału. Jego zaletą jest to, że posiada dobre właściwości rozruchowe na zimno. Ścieranie jest szczególnie wysokie podczas rozruchu zimnego silnika, ale technologia Magnatec zapewnia również dobrą ochronę przed zużyciem zimnych silników.

Niewielkie zużycie oleju

Jeśli zdecydujesz się na Castrol 10W-40, istnieje jeszcze jedna zaleta: olej ma niewielkie straty podczas parowania. Nawet przy wysokich obciążeniach ciągłych i wysokich temperaturach prawie nie odparowuje. Ma to pozytywny wpływ na zużycie oleju, ponieważ przy mniejszej ilości odparowującego oleju silnikowego, trzeba również dolać mniej oleju silnikowego. Ponadto olej tworzy niezwykle odporną na ścinanie powłokę smarującą. Nie ulega rozerwaniu nawet przy bardzo dużych obciążeniach. Dzięki temu można polegać na doskonałym efekcie smarującym nawet podczas długich przejazdów po autostradzie bez potrzeby martwienia się o zwiększone zużycie. Oleje można tanio i szybko nabyć w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Kupuj tanio w naszym sklepie