CASTROL 0W-40 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

2 produtky

Przede wszystkim smarowanie.

 

Najważniejszą funkcją oleju silnikowego jest ochrona silnika, przed nadmiernym tarciem, bez oleju jazda samochodem jest praktycznie nie możliwa. Oleje dzielą się ze względu na bazę olejową użytą do ich produkcji i dodane do niej środki uszlachetniające. Dawniej stosowano głównie oleje mineralne, oparte na ropie naftowej. Obecnie zastępują je oleje półsyntetyczne i syntetyczne, które znacznie lepiej chronią silnik i zapobiegają odkładaniu się nagarów. Oleje syntetyczne takie jak Castrol 0W-40 Edge, spełniają wymagania najlepszych marek, takich jak Mercedes, BMW czy General Motors.

 

Łatwiejszy rozruch i większa moc.

 

Nowoczesne oleje syntetyczne chronią silnik bardzo skutecznie, umożliwiają rozruch w prawie każdych warunkach pogodowych, a zakres ich lepkości jest naprawdę szeroki. Oznacza to, że oleje takie jak Castrol 0W-40 doskonale radzą sobie w ekstremalnie niskich temperaturach, a w wysokich… równie dobrze. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom kierowcy nie muszą już martwić się o stan silnika, bo formuła oleju zapobiega odkładaniu się nagarów i chroni silnik przed zatorami. Zastosowanie dobrego oleju odczujemy nie tylko podczas rozruchu w niskich temperaturach. Zwiększy on moc naszego silnika, właściwie w każdych warunkach.

 

Ochrona silnika w najlepszym wydaniu.

 

Oleje syntetyczne, nisko-popiołowe takie jak Castrol 0W-40 nadają się do jazdy w każdych warunkach, sprawdzą się nawet w samochodach sportowych. Są wprawdzie droższe niż oleje półsyntetyczne i mineralne, ale doskonale chronią silnik przedłużając jego żywotność i zabezpieczając nas przed kosztami dodatkowych napraw jakie mogą być konieczne gdy zgromadzi się zbyt dużo osadów. Skutecznie chroń silnik swojego samochodu, skorzystaj z oferty internetowej i zamów oryginalny olej na olej-silnikowy24.pl. Pamiętaj o regularnej wymianie oleju by nie stracił swoich właściwości.