CASTROL 0W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

5 produtky
EDGE Longlife 2 0W-30
Nr artykułuOIL-301-1146
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Castrol - producent olejów silnikowych doskonałej jakości

 

Castrol to bez wątpienia marka znana na całym świecie. Nie mamy wątpliwości co do tego, że jej produkty zawsze wyróżniają się wysoką jakością. Ma na to wpływ wiele czynników. Jednym z nich jest stałe nastawienie na rozwój i spełnianie szybko zmieniających się wymagań, jakie stawia nowoczesny rynek motoryzacyjny. W tym celu Castrol pracuje w oparciu o badania prowadzone we własnych laboratoriach umiejscowionych w różnych częściach świata. Dzięki temu zawsze możemy liczyć na produkty odpowiednio przygotowane, nawet jeśli silnik naszego samochodu wymaga oleju o szczególnej, mało spotykanej specyfikacji.

 

Castrol 0W-30 - oleje z komponentami uszlachetniającymi

 

Oleje silnikowe z serii Castrol 0W-30 to produkty przygotowane dla szczególnej grupy odbiorców. To grupa olejów w pełni syntetycznych o cienkim filmie, który pozwala znacznie obniżyć tarcia, do jakich dochodzi podczas pracy silnika. Korzyścią z zastosowania cienkiego filmu jest przede wszystkim obniżenie ilości paliwa zużywanego podczas pracy silnika. Oleje takie nazywamy energooszczędnymi. Inną wielką zaletą olejów z grupy Castrol 0W-30 jest dobra ochrona w niskim zakresie temperatur. Zapewnia smarowanie na właściwym poziomie nawet wtedy, gdy temperatura otoczenia podczas rozruchu spada poniżej -35 °C. Znajdziemy tutaj również oleje przedłużające cykl pomiędzy wymianami, a także wydłużające żywotność poszczególnych elementów silnika. Jeśli chcesz zapewnić silnikowi kompleksową ochronę, nie wahaj się wybrać doskonale opracowanych produktów marki Castrol.

 

Castrol - oleje silnikowe dostępne bez wychodzenia z domu

 

Zarówno oleje silnikowe z serii Castrol 0W-30 o różnym przeznaczeniu, a także inne niezbędne do poprawnego działania silnika elementy takie jak filtry oleju z łatwością możesz kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.