CASTROL Olej do silników dwusuwowych zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
2T Mineralisch
Nr artykułuOIL-13-1121
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
POWER 1 Racing 2T
Nr artykułuOIL-62
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
POWER 1 Scooter 2T
Nr artykułuOIL-171-1184
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
Power 1 2T
Nr artykułuOIL-2026-6299
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Castrol - ponad 100 lat praktyki w bezustannym dążeniu do rozwoju

 

Czy wiedziałeś, że olej do silników dwusuwowych Castrol stanowi jeden z wielu produktów wytwarzanych przez przedsiębiorstwo, które od ponad 110 lat dostarcza w tej dziedzinie najlepszych produktów na świecie? Czy wiedziałeś, że Castrol opracowuje środki smarne z przeznaczeniem do wysokoprężnych silników diesla, benzynowych, a także z zastosowaniem w przemyśle? Wszystko to Castrol może zaoferować swoim klientom dzięki doskonale rozwiniętej technologii, stałemu nastawieniu na rozwój, a także innowacyjnemu podejściu. Sekret w tym, że wieloletnia praktyka uczy jak dostosowywać się do szybko rozwijających się technologii stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Właśnie to stanowi dewizę jednego z najbardziej znanych producentów na świecie - firmy Castrol.

 

Olej do silników dwusuwowych Castrol - inny niż pozostałe

 

Czym olej do silników dwusuwowych Castrol różni się od pozostałych? Podstawową różnicą jest jego przeznaczenie i środowisko pracy, do jakiego został stworzony. Olej do silników dwusuwowych dodaje się bezpośrednio do paliwa. To stanowi kolejną różnicę, która odróżnia je od wszystkich pozostałych - wyjątkowo krótki czas użytkowania. Oleje dwusuwowe pozbawione są z tego powodu wszelkich dodatków stosowanych zazwyczaj w innych olejach i formuł mających na celu ochronę podzespołów silnika. Po prostu nie występuje tutaj potrzeba ich stosowania. Można natomiast doszukać się innych dodatkóœ, których z kolei nie stosuje się w silnikach 4-suwowych. Przykładem może być dodatek ułatwiający mieszanie oleju z benzyną.

 

Oleje silnikowe do silników dwusuwowych dostępny w naszym sklepie internetowym

 

Zarówno olej do silników dwusuwowych Castrol jak również inne produkty do Twojego pojazdu z łatwością możesz zamówić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.