CASTROL MAGNATEC 5W-40 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
MAGNATEC 5W-40 C3
Nr artykułuOIL-8
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Zaufaj nowoczesnym technologiom opartym na hydrosyntezie

 

Szukasz wydajnego oleju, który skutecznie ochroni Twój silnik przed przegrzaniem i zagwarantuje mu doskonałą smarność? Wybierz Castrol MAGNATEC 5W-40, który należy do olejów silnikowych nowej generacji. W wyniku hydrosyntezy drobne cząsteczki zawarte w zawiesinie przylegają do poszczególnych bloków silnika, aby zapewnić mu jak najlepszą ochronę zarówno w trakcie rozruchu, jak i podczas jazdy. Uzyskana w ten sposób efektywność pracy poszczególnych części mechanicznych przekłada się na ich bezawaryjność i lepsze osiągi. Gdy silnik w samochodzie pracuje sprawnie i bez obciążeń, pojazd uzyskuje lepszą płynność i lekkość jazdy. Ponadto ten syntetyk wykazuje się: dużą odpornością termiczną, działaniem antykorozyjnym, wydajnością - zawiera dodatki niskopopiołowe, dobrą smarnością, skutecznie chroni przed zatarciem i przegrzaniem również w silnikach wysokoprężnych z DPF.

 

Syntetyk wpływa też korzystnie na zmniejszenie spalania

 

Oleje syntetyczne wysokiej klasy wzbogacone dodatkami uszlachetniającymi, czyli takie właśnie, jak nowoczesny Castrol MAGNATEC 5W-40, przyczyniają się do redukcji tarcia, a ponieważ części pracują lżej, silnik nie potrzebuje większej mocy do napędzania pojazdu i w efekcie maleje zużycie paliwa. Oszczędność wynika także z faktu, że syntetyk zawiera dodatki przeciwutleniające, więc dłużej zachowuje swoje właściwości. Płyn działa skutecznie również w niskiej temperaturze, dlatego przy starcie poszczególne części są odpowiednio chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Wybierz wydajne oleje syntetyczne na okres letni i zimowy

 

Aby zamówić wybrany przez siebie syntetyk, zajrzyj do sklepu internetowego Olej-silnikowy24.pl. Tu znajdziesz profesjonalne zawiesiny syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne do zastosowania w układzie silnikowym. Są to markowe oleje do aut osobowych, dostawczych czy motorów, pochodzące od uznanych producentów.