CASTROL MAGNATEC 10W-40 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
MAGNATEC 10W-40 A3/B4
Nr artykułuOIL-67-1161
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
MAGNATEC 10W-40 B4
Nr artykułuOIL-181
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Inteligentne molekuły

 

Oleje silnikowe chronią nasz samochód. Umożliwiają płynną pracę silnika, rozruch w każdych warunkach, a te wysokiej jakości mogą nawet zwiększyć moc jednostki napędowej. Oleje dzielą się na syntetyczne, mineralne i półsyntetyczne. Te ostatnie cieszą się dużą popularnością, ze względu na wysoką jakość w dobrej cenie. Castrol MAGNATEC 10W-40 jest olejem półsyntetycznym, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązanie – technologię inteligentnych molekuł, dzięki, którym Twój silnik jest jeszcze lepiej chroniony. Olej ten nadaje się do samochodów benzynowych oraz z silnikami diesla, spełniających wskazane przez producenta normy jakościowe.

 

Olej półsyntetyczny

 

Warto pomyśleć o oleju półsyntetycznym jeśli zależy nam na skutecznej ochronie silnika, a jednocześnie chcemy obniżyć koszty. Oleje półsyntetyczne są zwykle nieco tańsze od syntetycznych, a Castrol MAGNATEC 10W-40 dzięki zastosowaniu inteligentnych molekuł, które przywierają do silnika, tworząc ochronny film, naprawdę dobrze radzi sobie z jego skuteczną ochroną. Symbol 10W-40 jest oznaczeniem lepkości zgodnie z międzynarodową klasyfikacją SAE, pozwala określić w jakich temperaturach olej będzie pracował najlepiej. Ten półsyntetyczny olej doskonale sprawdzi się zarówno w niskich jak i bardzo wysokich temperaturach.

 

Zamów olej przez internet.

 

Teraz możesz zamówić olej silnikowy przez internet. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, na jeżdżenie po sklepach i pieniądze, gdyż ceny oferowane w sieci są zwykle niższe niż w tradycyjnych sklepach motoryzacyjnych. Co ważne sklepy internetowe takie jak olej-silnikowy24.pl specjalizujące się w określonych produktach mają zwykle bardzo bogatą i atrakcyjną ofertę. Dzięki szybkiej realizacji zamówień i dobrej obsłudze klienta łatwo złożysz zamówienie, a towar dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni. Oleje półsyntetyczne takie jak Castrol MAGNATEC 10W-40, syntetyczne i mineralne dostępne są od ręki.