CASTROL MAGNATEC Professional Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
MAGNATEC Professional E 5W-20
Nr artykułuOIL-1-1105
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Molekuły zapewnią jeszcze lepszą smarność elementów silnika

 

Nowoczesna technologia molekularna zastosowana przy produkcji Castrol MAGNATEC Professional sprawia, że drobne cząsteczki przylegają równomiernie do powierzchni wewnątrz silnika, co chroni układ przed zatarciem i uszkodzeniem mechanicznym. Smarowanie daje w ten sposób długotrwały efekt, wpływa na ochronę silnika zarówno podczas rozruchu, jazdy, jak i w stanie spoczynku. Niski poziom tarcia to efekt nie tylko precyzyjnej ochrony molekuł, ale również uszlachetnienia zawiesiny w procesie krakingu. Destylat ze związkami poliestrowymi i polimerycznymi dostosowuje się do panującej temperatury, jego lepkość i gęstość utrzymuje się na optymalnym poziomie niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

 

W jakich typach pojazdów można zastosować ten olej?

 

Został on specjalnie opracowany dla samochodów osobowych typu BMW, Ford, Mercedes, Renault, Fiat, Volkswagen. W szerokiej gamie produktów znajdziesz płyny z oznaczeniami różnych klas, np.: ACEA A3, ACEA B3, ACEA B4, DEXOS2. Nazwa produktu powstała nieprzypadkowo, należy on bowiem faktycznie do profesjonalnie działających środków smarnych, wykazuje właściwości przyciągania się molekuł do ścianek silnika w celu nadania lekkości pracy poszczególnych tłoków i części oraz aby zmniejszyć tarcie. Ochronna warstwa niczym płaszcz pozwala na zachowanie czystości silnika, tworzy izolację termiczną, działa antykorozyjnie. Szybkie rozprowadzenie substancji podczas rozruchu zwiększa żywotność układu silnikowego, umożliwia również redukcję paliwa przez zminimalizowanie obciążeń. W związku z tym powstają oszczędności, ponieważ maleje zapotrzebowanie na paliwo. Tym samym zmniejsza się również emisja dwutlenku węgla do atmosfery.

 

Oszczędna zawiesina będzie działać przez długi czas

 

Castrol MAGNATEC Professional zawiera związki przeciwko utlenianiu się płynu, a zarazem obniżające temperaturę jego krzepnięcia. Kierowca może korzystać ze skutecznej ochrony silnika dłużej niż zazwyczaj. Aby zamówić nowe syntetyki, ciecze mineralne i półsyntetyczne odwiedź sklep internetowy Olej-silnikowy24.pl.