CASTROL GTX Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
GTX 5W-40 A3/B4
Nr artykułuOIL-2024
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
GTX 15W-40 A3/B3
Nr artykułuOIL-2023
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Najwyższa jakość oleju.

 

Marka Castrol obecna jest na polskim rynku samochodowych od bardzo dawna, trudno byłoby znaleźć kierowcę, który nie kojarzy tego producenta olejów. Oleje silnikowe umożliwiają pracę jednostki napędowej, przedłużają jej żywotność, sprawiają, że zapłon, nawet w niskie temperaturze staje się możliwy. Bez nich korzystanie z samochodu byłoby niemożliwe. Dlatego też wszyscy właściciele samochodów powinni regularnie je wymieniać. Olej Castrol GTX dedykowany do jazdy w ciężkich warunkach, jest chętnie wybierany przez kierowców.

 

Półsyntetyczny olej, na trudne warunki.

 

Olej Castrol GTX został przygotowany z myślą o samochodach mocno eksploatowanych. Można stosować go w samochodach na gaz, a także w silnikach wysokoprężnych oraz benzynowych. To wszechstronny olej, w którego składzie znalazły się dodatkowe detergenty. Dzięki temu zapewnia lepszą ochronę silnika, utrudnia odkładanie się szlamów. Jest to olej dobry dla zapominalskich. Lepiej niż inne znosi dłuższe przerwy w wymianie oleju, chociaż aby w pełni cieszyć się jego właściwościami konieczna jest jego regularna wymiana. To olej półsyntetyczny więc dobrze sprawdzi się również w większości starszych samochodów.

 

Chroń swój samochód w każdych warunkach.

 

Ze względu na bazę mineralną oleje silnikowe dzielimy na mineralne, syntetyczne oraz półsyntetyczne. Mineralne oparte są na ropie naftowej, a syntetyczne, najnowocześniejsze najlepiej radzą sobie ze zmianami temperatur. Oleje półsyntetyczne takie jak Castrol GTX to doskonały kompromis, który można zastosować w prawie każdym samochodzie. Dzięki unowocześnionej formule nie powodują tak silnego odkładania osadów jak oleje mineralne, jednocześnie ich stosowanie w autach z dużym przebiegiem jest mniej ryzykowne niż zmiana oleju mineralnego na syntetyczny. Zamów oryginalny olej na olej-silnikowy24.pl i nie przepłacaj.