CASTROL EDGE Titanium FST 0W-30 Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky

Technologia FSTTM w olejach silnikowych

 

Firma Castrol poświęca wiele wysiłku, aby nieustannie rozwijać swoje produkty. Jedną z większych zmian było dodanie w 2015 roku polimerów tytanu do olejów już posiadających technologię Fluid Strength Technology. Zabieg ten spowodował, że oleje zwiększają lepkość podczas obciążeń, a to z kolei wpływa na zwiększenie wytrzymałości filmu olejowego. W ten sposób kierowcy korzystający z olejów Castrol EDGE-Titanium-FST mogą się cieszyć z mniejszego tarcia, a co za tym idzie większej wytrzymałości elementów silnika.Firma zadbała także o to, aby produkt dostępny był dla jak największego grona kierowców, dlatego olej opracowała w dwóch wersjach 5W-30 C3 oraz 5W-30 LL.

 

Który olej dla kogo?

 

Oleje z serii 5W-30 C3 stworzone zostały z myślą o samochodach wyposażonych w benzynowe silniki BMW oraz silniki wysokoprężne posiadające filtr DPF. Z kolei oleje 5W-30 LL przeznaczone są do silników benzynowych i Diesla marki VW. Obydwa produkty to najwyższej klasy oleje w pełni syntetyczne, które dzięki nowemu składowi gwarantują jeszcze wyższy poziom ochrony silnika. Obydwa oleje Castrol EDGE-Titanium-FST przed wprowadzeniem na rynek musiały przejść rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nowa formuła nie wpłynęła na zmianę dotychczasowych właściwości olejów. Nowy skład olejów nie wpłynął na spełnianie przez te syntetyki normy, takie jak na przykład VW 504 00 / 507 00, BMW Longlife-04.

 

Dobry wybór w rozsądnej cenie

 

Oleje marki Castrol z dodatkiem polimerów tytanu to dobry wybór dla kierowców, którym zależy na najlepszej ochronie silnika w swoim samochodzie. Oleje z tej serii można zakupić w dobrej cenie w sklepie Olej-silnikowy24.pl.