CASTROL 10W-60 Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky

Olej silnikowy do supersamochodów

 

Firma Castrol produkuje najwyższej jakości olej silnikowy przeznaczony do samochodów o wysokich osiągach. Castrol 10W-60 EDGE Supercar został wzmocniony technologią Titanium FST, aby zagwarantować szybkim, sportowym oraz wyczynowym autom najlepsze osiągi. Skąd pewność, że silniki sportowych samochodów korzystających z tego oleju będą w stanie wycisnąć maksymalną moc ? Wystarczy wspomnieć, że został on przetestowany w supersamochodzie Koenigsegg One:1. Samochód tej szwedzkiej firmy do setki rozpędza się w zaledwie 2,6 sekundy, a jego maksymalna prędkość to 454 km na godzinę.Olej EDGE Supercar spełnia najbardziej wygórowane standardy branżowe: ACEA A3/B3, A3/B4, API SN/CF, czy VW 501 01 / 505 00.

 

Który olej dla kogo?

 

Oprócz wspomnianego wcześniej Koenigsegg One:1, Castrol 10W-60 EDGE Supercar można z powodzeniem używać w takich autach jak Aston Martin V8 Vantage S, Audi R8 V10 GT, BMW M, Bugatti Veyron, Ferrari F12 Berlinetta, czy Ferrari FF. Jak widać z tego zestawienia jest to olej, który jest w stanie zagwarantować najlepszą wytrzymałość. W innym wypadku nie zostałby dozwolony do stosowania w takich samochodach.

 

Dlaczego warto go stosować?

 

Jest to olej drogi, choć w sklepie Olej-silnikowy24.pl można go znaleźć w atrakcyjnej cenie, ale przy okazji jedyny, który spełnia najwyższe normy jakościowe. Olej Castrol 10W-60 EDGE Supercar to produkt w pełni syntetyczny, który zapewnia wysoką ochronę przed zużyciem silnika, a jednocześnie pomaga jednostce napędowej utrzymywać maksymalną moc, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Olej ten doskonale nadaje się także do innego typu samochodów. Aby to sprawdzić, najlepiej zajrzeć do instrukcji swojego auta.