BMW 10W-60 Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
M TwinPower Turbo 10W-60
Nr artykułuOIL-743-2353
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Zadbaj o silnik.

 

Dbasz o swój samochód regularnie myjąc go i woskując. Unikasz wjeżdżania w dziury i starasz się parkować go w bezpiecznym miejscu. Ale co z ochroną od środka? Czy z należytą troską dobierasz olej silnikowy, czy też kierujesz się aktualnymi promocjami? Oleje silnikowe dzielą się na mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne. Ich właściwości mogą bardzo się od siebie różnić, a dolewanie oleju mineralnego do syntetycznego jest kiepskim pomysłem. Dobierając olej powinniśmy także zwrócić uwagę na jego lepkość, czyli parametr informujący o tym jak zachowuje się w różnych temperaturach. O lepkości informuje nas skrót pojawiający się zwykle przy nazwie producenta np.: BMW 10W-60.

 

Skala SAE.

 

Cyfry przed literą W informują nas jak olej zachowuje się w niskich temperaturach, 0 oznacza najrzadszy olej, który nadaje się do jazdy w ekstremalnie niskiej temperaturze, poniżej -30stu (a sięgającej nawet -60 stopni Celsjusza). Oznaczenie lepkości takie jak dla oleju BMW 10W-60 oznacza olej o zmiennej lepkości. Liczba po prawej stronie oznacza, lepkość w wysokich temperaturach. Klasyfikacja SAE 60 umożliwia dobre smarowanie silnika nawet w temperaturach przekraczających 50 stopni Celsjusza. Klasyfikacja ta jest międzynarodowym oznaczeniem lepkości.

 

Zamów oryginalne produkty w internecie.

 

Nawet najwyższej jakości olej nie uchroni naszego silnika jeśli nie będziemy stosowali się do wytycznych producenta dotyczących częstotliwości wymiany. Ceny najlepszych olejów syntetycznych potrafią przestraszyć, ale w rzeczywistości dobrej marki olej półsyntetyczny też sprawdzi się nieźle. Wybierając olej warto zwrócić uwagę na olej BMW 10W-60, który ma dość szeroki zakres temperatur i jest bardzo dobrym produktem. W atrakcyjnej cenie możesz zamówić go na olej-silnikowy24.pl.