BMW 0W-30 Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
TwinPower Turbo LL-12 0W-30
Nr artykułuOIL-1830-6343
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
MINI Original Engine Oil LL-04 0W-30
Nr artykułuOIL-1835-4675
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Jaki olej wybrać?

 

W nowych samochodach często stosuje się oleje syntetyczne, lub półsyntetyczne, które ze względu na ich udoskonaloną recepturę, mają lepsze właściwości smarne niż oleje mineralne. Jednak nie dla każdego samochodu jest to najlepsze rozwiązanie. Chociaż laboratoria pracujące nad udoskonalaniem produktów smarnych skupione są na olejach syntetycznych, warto pamiętać, że w starszych pojazdach gdzie dotychczas używano olejów mineralnych mogły wytworzyć się nagary, a użycie oleju syntetycznego może spowodować „oczyszczenie” się silnika, oderwanie osadów i w efekcie powstanie zatorów. Dobierz olej zgodnie ze wskazaniami producenta ale nie stawiaj na syntetyki za wszelką cenę. Dobrym olejem syntetycznym w rozsądnej cenie jest BMW 0W-30.

 

Pierwszy olej po gwarancji

 

Wielu właścicieli nowych aut staje przed trudnym wyborem przy kupnie pierwszego oleju. Oczywiście, w czasie obowiązywania gwarancji raczej nie kupujemy oleju samodzielnie, a w silniku pływa najbardziej zalecane przez producenta smarowidło. Po jej zakończeniu często chętnie zrezygnowalibyśmy z drogich olejów. Ale czy to dobry pomysł? Oleje syntetyczne są droższe od mineralnych i półsyntetycznych, ale jeśli jeździmy nowym samochodem ze stosunkowo niewielkim przebiegiem wydają się być idealnym rozwiązaniem dla silnika. Doskonale radzą sobie ze znacznymi, zmianami temperatury. Olej BMW 0W-30 łączy wysoką jakość oleju syntetycznego, dużą tolerancję na niskie i wysokie temperatury i atrakcyjną cenę.

 

Zamów online.

 

Jeśli chcesz mieć pewność, że olej, którego używasz jest produktem za który zapłaciłeś kupuj u sprawdzonego sprzedawcy. Ceny w sklepach internetowych są bardzo korzystne. Unikaj jednak niesprawdzonych aukcji internetowych, sprzedających towary niewiadomego pochodzenia. Bezpieczne zakupy w sieci zrobisz na stronie olej-silnikowy24.pl, znajdziesz tu BMW 0W-30 i inne wysokiej jakości oleje.