ARAL 0W-40 Olej zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
SuperTronic 0W-40
Nr artykułuOIL-183
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
SuperTronic G SAE 0W-40
Nr artykułuOIL-1938
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Aral - niemieckie przedsiębiorstwo z innowacyjnym podejściem

Aral to powszechnie znana niemiecka marka, którą początkowo kojarzono w Europie głównie ze stacjami paliw pojawiającymi się w wielu krajach. Choć początek istnienia marki przypada na rok 1924, to przedsiębiorstwo będące jej właścicielem działało już wcześniej, od roku 1898. Obecnie Aral zajmuje się wytwarzaniem wielu wysokiej jakości produktów mających zaspokoić niekończące się potrzeby, które są wynikiem rozwoju przemysłu motoryzacyjnego. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość produkcji, a innowacyjne podejście właścicieli przedsiębiorstwa pozwala sprostać stale zmieniającym się oczekiwaniom w pełni zadowolonych klientów.

Olej silnikowy Aral 0W-40 - rozruch w ekstremalnie niskiej temperaturze

Olej silnikowy Aral 0W-40 to wysokiej klasy produkt przeznaczony do efektywnego smarowania zarówno motorów benzynowych, jak również wysokoprężnych silników diesla wykorzystujących do pracy olej napędowy. Na specyficzne właściwości oleju Aral 0W-40 wskazuje przede wszystkim pierwszy człon oznaczenia - 0W. Co oznacza on w praktyce? Tak oznaczone oleje zapewniają doskonałe smarowanie w skrajnie niskich temperaturach. Jest to w pełni syntetyczny olej, który spełnia swoją rolę już od pierwszych sekund pracy silnika uruchomionego nawet w temperaturze -35°C. Drugi człon oznaczenia wskazuje z kolei na górny zakres temperatur, w jakich olej zachowuje odpowiednią lepkość, aby wciąż mógł zachowywać swoje właściwości smarne.

Oleje silnikowe o specjalnych właściwościach dostępne w naszym sklepie internetowym

Olej silnikowy Aral 0W-40 to doskonały wybór na mroźną zimę. Zarówno środki smarne, płyny chłodnicze, hamulcowe i różnego rodzaju dodatki z łatwością możesz kupić w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl.