ARAL Olej zamów online w korzystnej cenie

32 produtky
SuperTurboral 5W-30
Nr artykułuOIL-2391
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
MegaTurboral 10W-40
Nr artykułuOIL-2392-6784
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
MegaTurboral VR 10W-40
Nr artykułuOIL-2393-6782
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Turboral SAE 10W-40
Nr artykułuOIL-2395-6785
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Getriebeoel SNS-AT 75W-90
Nr artykułuOIL-2418-6805
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
EP Synth 75W-90
Nr artykułuOIL-2399-6793
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
EP Plus 80W-90
Nr artykułuOIL-2400
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
EP 80W-90
Nr artykułuOIL-2402-6797
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Hyp 85W-90
Nr artykułuOIL-2403-6798
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Niezawodne środki smarujące

 

Obecnie ARAL jest znany większości kierowców jako grupa z bardzo gęstą siecią stacji benzynowych. Ale marka, która jest częścią BP od 2002 roku, znana jest również z wysokiej jakości olejów. Oprócz oleju silnikowego do samochodów osobowych, obejmuje on również olej silnikowy do samochodów ciężarowych, olej przekładniowy do samochodów osobowych i płyn zapobiegający zamarzaniu chłodnic. Oleje smarowe posiadają szeroki zakres homologacji ACEA i dlatego mogą być stosowane w wielu modelach pojazdów. Ponadto wszystkie warianty oleju silnikowego mogą zmniejszyć opory tarcia zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Istnieją jednak również specjalne oleje silnikowe dla silników wysokoprężnych, oleje silnikowe, który mogą znacznie wydłużyć żywotność filtrów cząstek stałych (DPF) dzięki specjalnej technologii niskiego poziomu SAPS. Ze względu na niską zawartość popiołu siarczanowego, siarki i fosforu w oleju, tendencja do tworzenia się popiołu jest znacznie mniejsza, a filtr nie zatyka się tak szybko.

 

Wysokiej jakości olej wielosezonowy

 

Wielosezonowe oleje silnikowe ARAL są obecnie jednymi z najpopularniejszych olejów silnikowych wśród wielu kierowców. Oleje te dostępne są również w wersjach Longlife i Monograde (Wielo i jedno sezonowe) Oleje o wysokiej jakości, zwykle dość niskiej lepkości, które służą jako olej bazowe. Następnie dodaje się do niego różne dodatki, tworząc innowacyjną mieszankę o szerokiej gamie lepkości. Ponadto domieszka dodatków może nadać olejowi pozytywne właściwości, dzięki czemu olej silnikowy jest szczególnie łagodny dla silnika i może zmniejszyć emisję spalin. Oleje marki mają również potencjał zmniejszenia zużycia paliwa i oleju smarowego. Dzięki zmniejszeniu strat spowodowanych tarciem podczas pracy maszyna zaczyna zużywać mniej energii, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa lub oleju napędowego. Ze względu na niską skłonność do parowania, nawet przy dużych obciążeniach tylko niewielka część smaru odparowuje i trzeba uzupełniać mniej oleju silnikowego.

 

Niewielki stopień starzeni się oleju

 

Olej silnikowy Aral zachowuje swoje korzystne właściwości nawet pod koniec okresu jego przydatności, na krótko przed następną wymianą oleju. Może również skutecznie wiązać sadzę i zanieczyszczenia pod koniec całego cyklu, przyczyniając się w ten sposób w decydujący sposób do dobrej czystości silnika. Przy wymianie oleju cząsteczki brudu znajdujące się na zaworach i tłokach są usuwane z wnętrza silnika wraz ze zużytym olejem. W ten sposób silnik pozostaje tak czysty, jak to tylko możliwe. Olej przekładniowy tej marki zapobiega również ocieraniu się metalu o metal, a tym samym wysokiemu zużyciu części. Duże beczki taniego oleju można kupić w naszym sklepie olej-silnikowy24.pl. Nie zwlekaj, kup już dziś.