AMBRA Olej zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
Super Gold 15W-40
Nr artykułuOIL-420-1529
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast

Łatwe i oszczędne magazynowanie

 

Ponieważ olej do ciągników AMBRA może być stosowany do tarcz napędowych, hydrauliki, hamulców w mokrych hamulcach, nie trzeba trzymać czterech różnych beczek olejowych do ciągników i osobno zabezpieczać je przed wyciekami, wystarczy jeden rodzaj oleju w jednej beczce olejowej i może być stosowany we wszystkich zakresach użytkowania. Olej ten został opracowany specjalnie z myślą o trudnych warunkach pracy w leśnictwie i maszynach rolniczych. Marka ta, należąca do koncernu naftowego Petronas, opracowuje środki smarne głównie do stosowania w maszynach budowlanych i rolniczych firmy New Holland. Ale oczywiście można też ten olej wlewać do ciągników i kombajnów rolniczych innych producentów maszyn rolniczych, zapewniając doskonałe smarowanie.

 

Testy laboratoryjne w celu zagwarantowania wysokiej jakości

 

Codziennie oleje Ambra muszą odznaczać się najwyższą wydajnością, ponieważ są stosowane w wysoko eksploatowanych maszynach, które codziennie osiągają bardzo wysokie temperatury robocze i czasami osiągają bardzo wysokie momenty obrotowe. Wszystko to stawia wysokie wymagania wobec środków stosowanych w poszczególnych układach. Aby zapewnić wysoką jakość w długim okresie czasu, każde paliwo i każdy olej smarowy jest regularnie poddawany surowym testom terenowym i laboratoryjnym. W ten sposób można optymalnie dopasować skuteczne rozwiązania w zakresie smarowania do każdego przeznaczenia i każdej maszyny. Minimalizuje to tarcie w układzie hydraulicznym i przekładniowym, a tym samym zmniejsza zużywanie się do minimum. Szczególnie przy wysokich obciążeniach, które występują przy stosunkowo niskich prędkościach obrotowych w ciągniku i maszynie siodłowej, środki smarne mogą w pełni wykorzystać swój potencjał i zapewnić optymalną ochronę przed zużyciem. Ma to pozytywny wpływ na żywotność komponentów, które są narażone na tak duże obciążenia podczas użytkowania.

 

Gwarancja wysokiej skuteczności hamowania

 

Dobre właściwości antypoślizgowe i przeciw przyczepne olejów całorocznych AMBRA zapewniają maksymalną siłę hamowania na mokrym hamulcu. Oznacza to, że tarcze hamulcowe nie zużywają się zbyt szybko ze względu na zbyt wysoką temperaturę pracy i zapewniają wysoką skuteczność hamowania przez długi czas. Smar wielofunkcyjny pozwala w pełni skoncentrować się na pracy i nie trzeba się martwić o optymalne smarowanie wszystkich ważnych elementów w żadnym momencie. Czy to latem, czy zimą - dzięki wysokiemu wskaźnikowi lepkości olej może zapewnić niezmiennie wysoką wydajność smarowania przez cały rok. Zarówno w ekstremalnie wysokich, jak i bardzo niskich temperaturach środek smarny szybko smaruje elementy i tworzy bardzo odporną na ścinanie warstwę, która jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Tani olej wielofunkcyjny wysokiej jakości do swojego ciągnika można nabyć w sklepie olej-silnikowy24.pl.