AGIP ENI Olej silnikowy zamów online w korzystnej cenie

3 produtky
i-Base 15W-40
Nr artykułuOIL-1908-6282
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
i-Sint tech 0W-30
Nr artykułuOIL-1902-6272
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast
i-Sint MS 5W-30
Nr artykułuOIL-1906-6277
Cena z VAT
doliczając wysyłkę

Dostępny natychmiast

Eni-Agip - jakość potwierdzona najważniejszymi certyfikatami

 

Eni-Agip to doskonale znana marka kojarzona na całym świecie ze słynnym logiem psa o sześciu nogach. Nie trzeba dziwić się popularności, skoro produkty spod znaku Eni-Agip trafiają na rynek już od roku 1926, a wieloletnie doświadczenie producenta w bezpośredni sposób przekłada się na jakość oferowanych przez niego produktów. Dziś dostarczane przez firmę środki smarne cechują się najwyższą jakością, którą potwierdza nadanie jego produktom szeregu istotnych certyfikatów, takich jak NATO, API czy ACEA. Kolejnym dowodem uznania jest współpraca, której podejmują się z producentem najbardziej znaczący w świecie motoryzacji producenci samochodów.

 

 

Szeroki wybór środków smarnych daje wiele możliwości zastosowania

 

Choć marka znana jest przede wszystkim z olejów silnikowych, to na ogólnoświatowy rynek dostarcza szeroką gamę środków smarnych o szerokim zastosowaniu. Żeby wymienić tylko niektóre, są to oleje silnikowe do samochodów osobowych i ciężarowych, oleje do motocykli, oleje przemysłowe, różnego rodzaju smary, oleje przeznaczone do jachtów, łodzi i skuterów wodnych, a także oleje przekładniowe i różne płyny eksploatacyjne. Niezależnie od wybranego produktu, jedno jest dla nich wspólne. Wszystkie one powstają w oparciu o surowce wydobywane w europejskich rafineriach znajdujących się Livorno, Barcelonie, Wurzburgu i Rotterdamie. Wszystkie też cechują się doskonałą jakością i zapewniają niezawodną ochronę.

 

 

Wysokiej jakości oleje silnikowe dostępne w naszym sklepie internetowym

 

Zarówno wysokiej jakości oleje silnikowe Eni-Agip pochodzące z nowoczesnych europejskich rafinerii, jak również wiele innych akcesoriów serwisowych do Twojego samochodu z łatwością kupisz w naszym sklepie internetowym olej-silnikowy24.pl. Zapewniamy sprawną obsługę i fachowe doradztwo.